IONIQ Hybrid

LÜHIDALT


DÜNAAMILINE LAENG

DÜNAAMILINE LAENG

IONIQ pakub kõike seda, mida ühelt harilikult autolt oodata võib, ent koos kõige selle positiivsega, mida elektri jõul liikumine keskkonna ja omaniku rahakoti jaoks tähendab.

AERODÜNAAMILINE KUJUNDUS

AERODÜNAAMILINE KUJUNDUS

Aerodünaamilise kere sees on varjul vastupidavad komponendid, mis on spetsiaalselt välja töötatud omavaheliseks täiuslikuks koostööks.

SISERUUM

SISERUUM

Targalt kasutatud keskkonnasõbralikud sisustusmaterjalid kinnitavad IONIQ Hybridi kui säästvalt valmistatud hübriidauto staatust.

Tehnika

Tehnika

Hästi reageeriv kuuekäiguline topeltsiduriga käigukast tagab kiire ja sportliku käiguvahetuse.

OHUTUS

OHUTUS

IONIQ saab kaasa muljet avaldava komplekti aktiivset ja passiivset turvavarustust, mis kaitseb kõiki autos viibijaid.

Euro NCAP

Euro NCAP

IONIQ Hybrid vastab kõikidele praegu Euroopas kehtivatele ohutusstandarditele. IONIQ Hybrid on tunnistatud EURO NCAPi autode sõiduohutuse hindamissüsteemi järgi maksimaalse 5 tärni vääriliseks.

Disain

Disain

Uus IONIQ pälvis oma suurepärase kujunduse eest maineka Red Doti disainiauhinna ning on juba kuues Hyundai mudel, mis on viimase kolme aasta jooksul selle ihaldatud auhinna võitnud.

Seitsmeaastane läbisõidupiiranguta garantii

Seitsmeaastane läbisõidupiiranguta garantii

Meelerahu kuulub selle auto standardvarustusse, sest IONIQ Hybrid saab kaasa sama ulatusliku garantii nagu kõik teisedki uued Hyundai sõiduautod. Lisaks veel pikendatud garantii oma võimsale akule – 8 aastat või 200 000 km.

VÄLIMUS


0

LÜLITU AUTOSÕIDU TULEVIKKU

ioniq–seeonsõittulevikku.seeonvõimalustehaasjuteisiti.0

Leidlikkuse ja tuulega vormitud

ioniqhybridühendabrabavadisainitipptasemelaerodünaamikaga.hästitasakaalusproportsioonidjakauniddetailidteevadautovälimusetõeliseltpilkupüüdvaks.puhasdünaamiliseenesekindlusekehastus.0

Suur tagaaken

tagantvaatesdomineerivadtugevadhorisontaalsedelemendid,misrõhutavadioniqhybridilaiajasportlikkuhoiakut.0

Funktsionaalne vorm

IONIQ on erakordselt aerodünaamiline – selle õhutakistuse koefitsent on vaid 0,24. Dünaamiline esituleplokk on ühendatud esivõrega. Võre taga on varjul isekohanduva kiirushoidiku radar ning aktiivõhuklapid, mis parandavad aerodünaamikat. Sinine joon kaitseraua alaservas on IONIQ Hybridi eritunnuseks.

15-tollised valuveljed

IONIQ Hybridi standardvarustusse kuuluvad 15-tollised AERO-valuveljed.

Hoolikalt vormitud detailid

Hoolikalt vormitud detailid

Küljepeeglid on saanud kuju, mis parandab õhuvoolu liikumist üle autokere ning vähendab tuulemüra.

LED-esituled

LED-esituled

Stiilsetes esituledes on kasutatud LED-tehnoloogiat, et valgus oleks maksimaalne, ent elektrikulu minimaalne.

Tagatulede plokk

Tagatulede plokk

IONIQ on varustatud LED-tagatuledega, mis on tavapärastest lampidest heledamad, tarbivad vähem energiat ning rõhutavad auto kaunist disaini.

Voolujooneline

Voolujooneline

Õhukeeriseid ja -takistust vähendav tagaspoiler teeb sõidu IONIQ Hybridiga stabiilsemaks. Spoilerisse on paigaldatud ka LED-pidurituli.


SISERUUM


LIHTSALT PUHAS. PUHTALT LIHTNE.

ioniqhybridiavarasiseruumiteeberiliseksselledisainipuhtus.seetulebesilearmatuurlauatugevateshorisontaalseteskontuuridesningkõikidejuhtseadmetejalülititekasutajasõbralikuslihtsuses.0

Ergonoomiline D-kujuline rool

Ergonoomiline D-kujuline rool

IONIQ Hybridi D-kujuline rool on välimuselt sportlik, käe all aga väga ergonoomiline. See on ilmselt üks parimaid roole, mida oled kunagi keeranud. Hetki selle rooli taga hakkad kindlasti armastama.


Alati ühenduses

Alati ühenduses

Ligipääs IONIQ Hybridi sidekeskusele käib keskkonsoolis asuva 8-tollise puutetundliku värviekraani kaudu. Eelseadistatud Apple CarPlay ja Android Auto ning Live-teenused koos täiesti uue navigatsiooniplatvormiga teevad igast reisist täiusliku. Lisaks kuulub varustusse ka tipptasemel Infinity Sound-helisüsteem ja juhtmevaba laadimisalus ühilduvate nutitelefonide laadimiseks.


Keskkonsool

Keskkonsool

Keskkonsooli leidlik kujundus ja varustus aitab autos korda hoida. Seal on piisavalt ruumi tahvelarvutile, nutitelefonile ja kõiksugu reisiks vajalikule pudi-padile.


0

Nähtav ja tuntav kvaliteet

siseviimistlusekvaliteetirõhutavadpilkupüüdvadkroomituddetailidkäigukangil,pedaalideljaukselävedel.0

Keskkonnasõbralikud materjalid

targaltkasutatudkeskkonnasõbralikudsisustusmaterjalidkinnitavadioniqhybridikuisäästvaltvalmistatudhübriidautostaatust.näiteksonkattedustesiseküljelvalmistatudümbertöödeldudplastist,suhkruroostjavulkaanilisestkivist.0

kõrgepingeakudeplokkasubtagaistmeall.seetähendabruumivõituniisalongiskuikaautopakiruumis.niionioniqhybridipakiruumüksomaklassisuurimaid:443liitrit,kuitagaisteontavaasendis,ning1505liitrit,kuitagaisteonkokkuklapitud.0

Sinised aktsendid sisekujunduses

Sinised aktsendid sisekujunduses

IONIQ Hybridi salongi ehivad mudeli tunnuseks olevad maitsekad sinised disainielemendid.


Näidikuplokk

Näidikuplokk

Suur värviekraan näitab rohkelt erinevaid sõitu puudutavaid andmeid, sh kiirust, kütusekulu ja hübriidsüsteemi energiavoolu. Andmete esitusstiil muutub vastavalt valitud sõidurežiimile – Eco või Sport.


Nutitelefoni juhtmevaba laadimine

Nutitelefoni juhtmevaba laadimine

Ühilduvaid nutitelefone saab laadida sisseehitatud laadimisalusel juhtmevabalt.


MUGAVUS


0

KÕIK MIDA VAJAD

Lai LCD-ekraan näitab sõidu ajal nii sõitmist kui ka autot puudutavat infot. Juhtmevaba laadija ja ühendused välise maailmaga on otse sõrmeulatuses tänu Apple CarPlay (eelseadistatud) ja Android Auto (eelseadistatud) platvormidele ning TomTomi Live-teenustele.

Hoiab kõigega kursis

Hoiab kõigega kursis

IONIQ Hybridi digitaalne näidikuplokk näitab mh sõidurežiimi ning annab selge ülevaate energia liikumisest.


Lihtsam parkimine

Lihtsam parkimine

Tagumised parkimisandurid ja tagurduskaamera kuuluvad IONIQ Hybridi standardvarustusse.


Automaatne kahetsooniline kliimaseade

Automaatne kahetsooniline kliimaseade

Juht ja kaassõitja saavad reguleerida temperatuuri ja õhuvoolu tugevust kummalgi poolel eraldi. IONIQ Hybridis on olemas ka salongi õhufilter.


Eriti mugav juhiiste

Eriti mugav juhiiste

Juhiistmel on elektriliselt reguleeritav nimmetugi. Style-varustusega mudelis on elektriliselt reguleeritaval juhiistmel olemas ka asendimälu, mis laseb kaks erinevat istme asendit mällu salvestada.


TEHNIKA


0

1

HÜBRIIDI SUUTLIKKUS

IONIQ Hybridi paneb liikuma spetsiaalselt välja töötatud jõuallikas, mis pakub hübriidsüsteemile omase keskkonnahoidlikkuse kõrval ka rohkelt sõidurõõmu.

IONIQ Hybridi jõumasinad

IONIQ Hybridi jõumasinad

Bensiini- ja elektrimootor, liitiumioon-polümeeraku ja topeltsiduriga käigukast on välja töötatud võimalikult tõhusaks koostööks. • Koguvõimsus 104 kW (141 hj) • Kogupöördemoment 256 Nm • Hübriidaku mahtuvus 1,56 kWh


Bensiinimootor

Bensiinimootor

IONIQ Hybridi 1,6-liitrine GDI-bensiinimootor arendab võimsust 77 kW (105 hj), kuuludes energiatõhususelt oma klassi tippu.


Elektrimootor

Elektrimootor

Suur pöördemoment ja efektiivsus on 32 kW (43,5 hj) elektrimootori põhitunnusteks. See tagab muljet avaldava kiirenduse kohe pärast käivitamist ning rohkem jõudu suurtel kiirustel.


Topeltsiduriga automaatkäigukast (DCT)

Topeltsiduriga automaatkäigukast (DCT)

IONIQ annab sõidule hübriidautoga uue tähenduse – tänu sujuvalt töötavale topeltsiduriga käigukastile, mis hoolitseb kiire ja täpse käiguvahetuse eest. Ülitõhus ja hästi reageeriv kuuekäiguline käigukast teeb sõidu erakordselt kaasahaaravaks.


Liitiumioon-polümeeraku

Liitiumioon-polümeeraku

Võimsa 1,56 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemiskarakteristikud suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka energia regenereerimist ja salvestamist.


Energy Flow

0

Fuel Consumption

0

1. Paigaltvõtt/väike kiirus elektrimootor (EV-režiim)
Elektrimootor saab energiat täis laetud kõrgepingeakult.

2. Kiirendamine/mäkketõus bensiinimootor + elektrimootor
Elektri- ja bensiinimootor töötavad koos, et parandada kiirendusvõimet ja vähendada kütusekulu.

3. Ühtlane keskmine/suur kiirus bensiinimootor + elektrimootor
Ühtlase kiirusega sõites annab jõudu kas bensiinimootor või elektrimootor, sõltuvalt sellest, kumb on selles olukorras energiasäästlikum.

4. Aeglustamine/laskumine regeneratiivpidurdamine
Akut laetakse elektrimootori poolt genereeritud kineetilise energiaga.

Auto keskmine kütusekulu on 3,4 l/100 km, CO2-heitmeid tekib seejuures 79 g/km.

0

Meelerahu kuulub standardvarustusse

Ülitõhusa liitiumioon-polümeeraku garantii kehtib 8 aastat või 200 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem. IONIQ Hybridi mootorid ja jõuülekandesüsteem, roolisüsteem, vedrustus ja pidurisüsteem on kaetud Hyundai läbisõidupiiranguta seitsmeaastase garantiiga.

Sõidurežiimid Eco ja Sport

Sõidurežiimid Eco ja Sport

Kui ECO-režiimil on seatud esikohale võimalikult väike kütusekulu, siis SPORT-režiimil muudetakse mõningaid käiguvahetuse, kiirenduse, rooli tundlikkuse ja digitaalsete näidikute parameetreid, et pakkuda tavapärasest sportlikumaid sõiduelamusi.


Paigaltvõtt elektrimootoriga

Paigaltvõtt elektrimootoriga

Elektrimootori maksimaalne pöördemoment on sinu käsutuses kohe, kui oled auto käivitanud. Tulemuseks on muljet avaldav kiirendusvõime, eriti väiksematel kiirustel. IONIQ kiirendab 0–100 km/h 10,8 sekundiga.


Kergus muudab väledamaks

Kergus muudab väledamaks

Kergekaalulise ülitugeva terase ja alumiiniumi hästi läbi mõeldud kasutamise tulemuseks on kerekonstruktsioon, mis tagab koos mitmehoovalise tagavedrustuse ja madala raskuskeskmega suurepärase sõidustabiilsuse, hea juhitavuse ja nauditavalt väleda liikumise.


OHUTUS


Hyundai SmartSense

teedvõivadmuutuda,entsinuautopeabjäämastabiilseksigasolukorras.meiejaokseioletähtsaimkiirusvõisilmatorkavus,vaidsõiduohutusjastabiilsus.0

0

Sõidurajal püsimise abisüsteem (LKAS)

Sõidurajal püsimise abisüsteem (LKAS)

See süsteem on mõeldud peamiselt nende juhtide hoiatamiseks, kel on kalduvus rooli taga tukkuma jääda. Kui sõiduk väljub suunatuld näitamata oma sõidurajalt, märkab süsteem seda kohe ning sekkub, hoiatades juhti helisignaaliga või korrigeerides rooli asendit.


Autonoomne hädapidurdussüsteem (AEB)

Autonoomne hädapidurdussüsteem (AEB)

Selle edumeelse juhiabisüsteemi töö põhineb radarisignaalidel ja ette suunatud kaameral, mille abil analüüsitakse pidevalt erinevaid liikumismustreid. Tuvastades kokkupõrkeohu jalakäija või teise sõidukiga, rakendab süsteem pidurid automaatselt tööle.


Intelligentne kiirushoidik (SCC)

Intelligentne kiirushoidik (SCC)

See sõidumugavust lisav süsteem kasutab oma töös autoninale paigaldatud radarandurit, millega jälgib eespool liikuvat sõidukit. Intelligentne kiirushoidik säilitab automaatselt juhi poolt valitud püsikiirust ning ohutut pikivahet eessõitjaga, pidurdades või lisades gaasi just siis, kui seda vaja.


Pimenurga tuvastus ja hoiatus

Pimenurga tuvastus ja hoiatus

Süsteem annab juhile märku auto nn pimedas nurgas asuvatest sõidukitest, muutes reavahetused lihtsamaks. Kui aga parkimiskohalt välja tagurdades läheneb küljelt mõni sõiduk, hoiatab juhti tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem, aidates võimalikke liiklusõnnetusi ennetada.


7 turvapatja

7 turvapatja

Juhi ja kaassõitja esiturvapadjad, 2 külgturvapatja ja turvakardinad kaitsevad kokkupõrke korral kõiki autos viibijaid. Abiks on ka sirgemad kereühendused ja täiustatud löögijõu hajutamistsoonid.


LISAVARUSTUS


0

MINU IONIQ, MINU INSPIRATSIOON

IONIQ Hybrid saab kaasa rikkaliku ja mitmekülgse põhivarustuse. Kui aga soovid siiski autot vastavalt oma isiklikule stiilile, harjumustele või vajadustele erinevate elementidega täiendada, saad lisada midagi meie lisavarustuse valikust.

Navi-pakett

Navi-pakett

Saadaval mudelile Style. • Navigatsioonisüsteem • 8-tolline puutetundlik ekraan • MapCare™ • Android Auto (eelseadistatud) • Apple CarPlay (eelseadistatud) • TomTomi Live-teenused


Leather-pakett

Leather-pakett

Saadaval mudelile Style. • Nahast istmekatted • Ventileeritavad esiistmed