IONIQ Plug-in

VÄLIMUS


0

SÕIDURÕÕM JA MEELERAHU

Piisab nupuvajutusest, et sõita ainult elektrijõul üle 50 kilomeetri, tootmata kübetki heitmeid. Selleks et läbida piiramatuid vahemaid, saate aga lihtsalt lülitada ümber hübriidrežiimile ja sõita, kuhu iganes soovite. Vahemaa pärast pole enam vaja muretseda. Teel peatudes saate akud jälle täis laadida ja kasutada elektrirežiimil sõidetavat vahemaad täies mahus. IONIQ Plug-in pistikhübriidiga sõitmine pakub kõikehõlmavat meelerahu.

0

Terviklik disain

IONIQ Plug-in pistikhübriidi aerodünaamilise kere muljetavaldavad, ülivõimekad komponendid on loodud märkamatult koos toimima. Tagaspoileri, selle all oleva klaaspinna, kombineeritud tulede, tagakaitseraua kontrastvärvi ehispaneeli ja mudeli tunnuseks oleva sinise aktsentvärvi harmooniline kombinatsioon annab tunnistust IONIQ Plug-in pistikhübriidi disaini lõpuni lihvitud terviklikkusest.

Vorm ja funktsionaalsus

Iluvõre aktiivsed õhuklapid avanevad ja sulguvad automaatselt astmeliselt, mis suurendab aerodünaamilist jõudlust. Intelligentse kiirushoidiku (SCC) radarandur peitub samuti kroomitud iluvõre taga. Sinine aktsentliist on hübriidmudeli eritunnuseks.

0

Võimas ja väle

Jalustrabav ja tuult hurjutav vorm jätab dünaamilise mulje, samal ajal kui IONIQ Plug-in pistikhübriidi uuenduslik kerge alumiiniumi ja ülitugeva terase kooskasutus tagab stabiilse ja mõjuva sõidukogemuse.

0

Sisseehitatud tagaspoiler

IONIQ Plug-in pistikhübriidi sisseehitatud tagaspoiler vähendab turbulentsi ja õhutakistuse mõju miinimumini, suurendades samal ajal survejõudu, et sõit kulgeks võimalikult stabiilselt.

0

ECO juhiabisüsteem (ECO DAS)

ECO DAS analüüsib teepinna ja marsruudi andmeid, et aidata saavutada optimaalset kütusekulu. Lihtsalt sisestage navigatsioonisüsteemi eelnevalt oma sihtpunkt ja ECO DAS annab teile varakult märku lähenevast aeglustuskohast, aidates vähendada piduri kasutamist ja seeläbi ka kütusekulu. Täis laetud akuga sõidab IONIQ ideaaltingimustes puhtalt elektrijõul kuni 63 km.* Režiimide (EV + hübriid) kombineerimise korral ulatub maksimumvahemaa üle 1100 km.**

* Euroopa sõidutsükli alusel ** Tegelik vahemaa oleneb sõidustiilist, kiirusest, õhutemperatuurist, topograafiast, küttest, ventilatsioonist, õhukonditsioneerist ja muudest salongi mugavusseadmetest.

Euro NCAP

Euro NCAP

IONIQ vastab kõikidele praegu Euroopas kehtivatele ohutusstandarditele. IONIQ on tunnistatud EURO NCAPi autode sõiduohutuse hindamissüsteemi järgi maksimaalse 5 tärni vääriliseks.

LED-ESITULED

LED-ESITULED

Uued elegantse välimusega esituled kasutavad lähitulede jaoks LED-prožektoreid. LED-lambid on tavalistest lampidest eredamad ja ka ökonoomsemad.

LED-PÄEVATULED

LED-PÄEVATULED

Dünaamilised C-kujulised LED-päevatuled raamivad õhuvõtuavasid, mis toidavad vastavalt kujundatud Active Airflow süsteemi, vähendamaks turbulentsi esirataste ümbruses.

KAITSERAUA DISAIN JA ERISTAV SININE AKTSENT

KAITSERAUA DISAIN JA ERISTAV SININE AKTSENT

IONIQ Plug-in pistikhübriidi tagaosa välimuses domineerivad jõulised horisontaalsed detailid toovad esile laia rattavahega sportliku ilme.

KOMBINEERITUD TAGATULED

KOMBINEERITUD TAGATULED

Valikus olevad LED-tagatuled on eredamad, kasutavad vähem energiat ja panustavad IONIQ Plug-in pistikhübriidi kujunduse terviklikkusesse, samas annavad tavalised hõõglambid tagasõitjatele teie kavatsusest selgelt märku.

ÕHUKESED KÜLJEPEEGLID

ÕHUKESED KÜLJEPEEGLID

Õhuke ja voolujooneline korpus toimib õhuvoolu tõkkena, vähendades tuulemüra ja parandades aerodünaamilisust.

16-TOLLISED VALUVELJED

16-TOLLISED VALUVELJED

Stiilsed valuveljed on aerodünaamilise tegumoega, mis vähendab õhuvoolu põhjustatud turbulentsi ja soodustab säästlikku kütusekasutust.

DISAIN

DISAIN

IONIQ pälvis oma suurepärase kujunduse eest maineka Red Doti disainiauhinna.

SISERUUM


0

SILMAPAISTVALT PUHAS DISAIN

Muljetavaldav 7-tolline ülevaatlik näidikupaneel on varustatud kõrge resolutsiooniga TFT LCD-ekraaniga, mis on värviküllane, selge ja lihtsalt loetav.

Alati ühenduses

Ligipääs IONIQu mitmekülgsetele ühendusvõimalustele käib 8-tollise puutetundliku värviekraani kaudu. Apple CarPlay, Android Auto ja LIVE-teenused koos uue navigatsiooniplatvormiga teevad igast reisist täiusliku. IONIQ on varustatud tipptasemel Infinity Sound-helisüsteemiga ja juhtmevaba laadimisalusega ühilduvate nutitelefonide laadimiseks.

0

Nähtav ja tuntav kvaliteet

Siseviimistluse kvaliteeti rõhutavad pilkupüüdvad kroomitud detailid käigukangil, pedaalidel ja ukselävedel.

0

TEHNIKA


0

IONIQ Plug-in pistikhübriidi paneb liikuma spetsiaalselt välja töötatud jõuallikas, mis pakub hübriidsüsteemile omase keskkonnahoidlikkuse kõrval ka rohkelt sõidurõõmu.

Hübriidrežiim
1. Paigaltvõtt/väike kiirus elektrimootor (EV-režiim)
Elektrimootor saab energiat täis laetud kõrgepingeakult.
2. Kiirendamine/mäkketõus bensiinimootor + elektrimootor
Elektri- ja bensiinimootor töötavad koos, et parandada kiirendusvõimet ja vähendada kütusekulu.
3. Ühtlane keskmine/suur kiirus bensiinimootor + elektrimootor
Ühtlase kiirusega sõites annab jõudu kas bensiinimootor või elektrimootor, sõltuvalt sellest, kumb on selles olukorras energiasäästlikum.
4. Aeglustamine/laskumine regeneratiivpidurdamine
Akut laetakse elektrimootori poolt genereeritud kineetilise energiaga.

Elektrirežiim
Regeneratiivpidurdamine
Aeglustamisel (nt pidurdamisel või kallakust laskumisel) töötab elektrimootor generaatorina ning muundab kineetilise energia elektrienergiaks, mis salvestatakse seejärel akusse.

PARIM OSA KUMMASTKI MAAILMAST

0

Siis kui IONIQ Plug-in pistikhübriidi kaks südant koos tuksuvad, toodab 1,6-liitrise mootori ja elektrimootori koostöö imelised 139 hj. Vajaduse korral töötavad need kaks ka eraldi. Elektri-, hübriid- ja bensiinijõul toimiva sõidurežiimi vaheldamine toimub niivõrd sujuvalt, et seda on pea võimatu märgata. Elektrirežiimil läbib IONIQu pistikhübriid kuni 63 km tänu 8,9 kW/h liitiumioon-polümeerakule.

6-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast

Hyundai 6-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast (DCT) pakub tänu oma vahetule reaktsioonile sportlikku sõidutunnetust.

LAADIMINE


0

0

Juhtpuldiga laadimiskaabel (In-Cable Control Box, ICCB)

Selle kaabli abil saate oma IONIQ Plug-in pistikhübriidi laadida peaaegu igal pool. See ühendub standardse seinakontaktiga ja laeb teie IONIQ Plug-in pistikhübriidi majapidamistes kasutatava vahelduvvooluga. Laadimise kestus on 2 tundi ja 15 minutit. Liitiumioon-polümeeraku mahtuvus on 8,9 kW/h, mis võimaldab sõita kuni 63 km. Lisaks on võimalik tellida kaasaskantav akulaadur. Laadur kasutab ühefaasilist vahelduvvoolu. Juhul kui soovite sellist kaasaskantavat laadurit tellida, näiteks suvekodus kasutamiseks, võtke ühendust lähima Hyundai esindusega.

0

GARANTII

Meelerahu kuulub selle auto standardvarustusse, sest IONIQ Plug-in pistikhübriid saab kaasa sama ulatusliku garantii nagu kõik teisedki uued Hyundai sõiduautod ning lisaks pikendatud garantii oma võimsale akupakile.