UUS i30 Fastback

SINU JAOKS LOODUD

Uus i30 Fastback on isikupärase stiili kehastus. Ideaalsete proportsioonidega elegantne sõiduk on oma välimusele vastava jõudlusega. Loodud sinu jaoks – mitte ainult punktist A punkti B jõudmiseks.

Julge ja elegantne

Hyundai i30 perekonna uusim liige püüab pilku oma elegantse silueti ja dünaamiliste sportkupee proportsioonidega.

COMFORT-MUDEL

• Sõidurajal püsimise abisüsteem • Esikokkupõrke hoiatussüsteem • Juhtimisrežiimi valik ja käiguvahetuslabad (DCT-ga) • LED-päevatuled • Elektriliselt reguleeritava nimmetoega juhiiste • 8-tolline puuteekraan, eelseadistatud Android Auto ja Apple CarPlay • Kahe tsooniga automaatne kliimaseade • Suusaluugiga keskmine käetugi • Bluetooth • Tagumine parkimisabisüsteem • Tagurduskaamera koos dünaamiliste juhistega • 17-tollised valuveljed • Soojenduse ja nahkkattega rool

STYLE-MUDEL

• Täis-LED-esituled • Intelligentne isekohanduv kiirushoidik (DCT-ga) • Autonoomne hädapidurdussüsteem koos jalakäijast teavitamise süsteemiga (DCT-ga) • LED-tagatuled • Tekstiil-nahkpolstriga istmed • Vihmasensor • 18-tollised valuveljed • Tumendatud tagaklaasid • 4,2-tolline Supervision-näidikuplokk • Targa võtmepuldi ja käivituslülitiga võtmevaba käivitussüsteem • Elektriline seisupidur

VÄLIMUS


0

HOOLIDES KONTUURIDEST

Päid pöörama loodud i30 Fastbacki peensusteni viidud kontuurid ja lauge katusejoon panevad selle elegantselt massist eristuma.

Väljapeetud elegants

Disain ei ole ainult vorm, vaid ka tunne, mida see sinus äratab.

Väljendusrikas ja isikupäraselt elegantne

Siin saavad kokku dünaamilised kontuurid ja innovatiivne disain, et luua pilt elegantsist.

0

Kaskaadina kitsenev esivõre

i30fastbackerilinekaskaadseltkitsenevesivõreannabsõidukilelaiajapiiritletudvälimuse.karismaatilistesiosarõhutabesivõreallpaiknevmadalhorisontaalneõhusissevõtuava.0

i30fastbackidünaamilistprofiilirõhutabgraatsilisekaaregaelegantnekatusejoon.0

Äärmiselt ökonoomsed LED-tagatuled on täiuslikus koosluses küljejoonega, rõhutades auto tagaosa iseloomulikku välimust.

Saadaval vaid Style-mudelile.

SISERUUM


0

HOOLIDES DETAILIDEST

i30fastbackisisenedestunnetadkohe,millisttähelepanuonsiinpööratuddetailidele.armatuurlauaningsalongipindadeja-detailidelihtneelegantsloovadkvaliteetsejaavaraõhkkonna.0

Salongi värvid

i30fastbacksalongijaoksonloodudkolmvärvilahendust:black,kahetoonilineblack&greyjamerlot.leather-pakett’ikuuluvadtäisnahastistmekatted,ventileeritavadesiistmedjaelektriliseltreguleeritavmäludegajuhiiste.standardvarustusessaadaval0

REISI MUGAVALT

Rahulik salong ja terviklik armatuurlaud väljendavad kvaliteeti, elegantsi ja ruumikust.

Ühenduvus

Navigatsioonisüsteem kasutab tipptasemel ühenduvusfunktsioone – näiteks eelseadistatud Apple CarPlay™* ja Android Auto™* telefoni ühendamiseks, et saaksid muusikat, telefoni ja rakendusi kasutada eraldiseisvalt 8-tolliselt puuteekraanilt.

* Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

7-käiguline DCT-automaatkäigukast

i30 Fastbacki seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega. Käiguvahetus on ülikiire, ladus ja nauditav. Valida on kolme sõidurežiimi vahel: Normal, Eco ja Sport. Soovi korral on saadaval ka kuuekäiguline manuaalkäigukast.

Roolil asuvad juhtnupud

Roolil asuvad juhtnupud

Säilita kontroll ja ühendatus. Sportlikul roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide käsitsemise ajal tagada ohutus.

Kahe tsooniga kliimaseade

Kahe tsooniga kliimaseade

Rohkem mugavust. Vähem vaeva. Kahe tsooniga täisautomaatse kliimaseadmega saavad nii juht kui ka kõrvalistuja endale määrata erineva temperatuuri.

Libistatav eesmine käetugi

Libistatav eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Käetuge saab parima asendi valikuks edasi ja tagasi liigutada. Käetugi on samas ka kaas praktilisele panipaigale. Saadaval Style-mudelile.

JÕUDLUS


0

HOOLIDES ÖKONOOMSUSEST

Vali üks kahest väiksemast turboülelaaduriga bensiinimootorist, millel on täiustatud nii jõudluse- kui ka ökonoomsusnäitajad.

1,0 T-GDi bensiinimootor

1,0 T-GDi on turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 120 hj ja pöördemoment 1500–4000 p/min juures 171,6 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline manuaalkäigukast. Suurim võimsus 120 hj. Suurim pöördemoment 171,6 Nm.

1,4 T-GDi bensiinimootor

See dünaamiline ja hea reaktsiooniga ajam, uus 1,4 T-GDi, paneb välja 140 hj ja saavutab pöördemomendiks 1500 p/min juures 242 Nm. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga. Suurim võimsus 140 hj. Suurim pöördemoment 242 Nm.

OHUTUS


0

Hyundai SmartSense

meieuudnejuhiabisüsteemhyundaismartsensemuudabaktiivseturvavarustusetehnoloogiagai30fastbackiomaklassiparimaks–loodudsinuturvalisusejameelerahuheaks.0

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

eesmineradari-jakaamerasüsteemskaneeribteed,ettuvastadasõidukeidjajalakäijaid.fcapidurdabautomaatselt,ethoidaäratõsinekokkupõrgevõiselletoimumiselvähendadaõnnetusetagajärgi.standardvarustussekuuluvfcatuvastabeesolevasõidukio0

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaks määratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust. Intelligentne kiirushoidik hoiab soovitud pikivahet ka tänavaliikluses: see seiskab peatumisel mootori ja taaskäivitab selle, kui on eespool uuesti liikumise tuvastanud.

Saadaval ainult DCT-automaatkäigukastiga Style-mudelile.

Sõidurajal püsimise / teeserva jälgimise abisüsteem

Sõidurajal püsimise / teeserva jälgimise abisüsteem

See i30 Fastbacki standardvarustusse kuuluv juhiabisüsteem aitab vältida tahtmatut sõidurajalt eemaldumist juhi tähelepanematuse tõttu. Süsteem hoiatab juhti heliga ja visuaalselt enne sõidusuuna korrigeerimist.

Pimenurga hoiatussüsteem

Pimenurga hoiatussüsteem

Tagumises kaitserauas olevad andurid tuvastavad pimenurgas oleva sõiduki ja hoiatavad sellest märgutulega vastava poole küljepeeglis. Kui samal ajal lülitatakse sisse sama poole suunatuli, kostub koheselt helisignaal. Saadaval lisavarustusena Comfort- ja Style-mudelitele.

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem kasutab esikaamerat, et tuvastada eesolev kokkupõrkeoht ja hoiatada juhti. FCW pidurdab automaatselt, et ära hoida või vähendada sellise kokkupõrke tagajärgi.

MUGAVUS


0

MUGAVUSE ILU

muljetavaldavahulganutikatemugavusfunktsioonidegavarustatudi30fastbackpakubkauusimatehnoloogiagaühenduvus-jajuhiabisüsteeme,mismuudavadkõiksõidudstressivabaks.0

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke hoiatussüsteem

Kui tagurpidikäik on sees, aitab süsteem juhti teavitada ka küljelt lähenevatest sõidukitest.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele ainult koos Safety-paketiga.

Katuseluuk*

Lase päike salongi ja tuulel oma juustes puhuda – salongi muudab veelgi valgusküllasemaks ja avaramaks katuseluuk. * Saadaval Style-mudeli Sunroof-paketiga.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab sisselülitatud Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma tülikate juhtmeteta laadida.

Saadaval ainult koos Navigatsiooni paketiga.

Piirkiiruse teavitusfunktsioon

Piirkiiruse teavitusfunktsioon

Piirkiiruse teavitusfunktsioon (SLIF)* leiab esikaamera ja navigatsioonisüsteemi teabe järgi üles teel olevad piirkiirust näitavad märgid ning kuvab reaalajas lubatud kiirust. Teavet näidatakse nii navigatsioonisüsteemi ekraanil kui ka näidikuplokil.

* Saadaval ainult koos Navigatsiooni paketiga Style-mudelile.

Kõrgeimad hinnangud turvalisusele

Kõrgeimad hinnangud turvalisusele

Euro NCAP testis turvalisuse eest maksimaalsed viis punkti saanud i30 Fastbacki arvukad kõrgetasemelised aktiivsed ja passiivsed ohutusfunktsioonid kaitsevad võimaliku avarii korral sind ja kaassõitjaid.

7 aastat garantiid ilma läbisõidupiiranguta

7 aastat garantiid ilma läbisõidupiiranguta

Uue i30 Fastbacki valmistamisel on peetud silmas kõrgeid kvaliteedistandardeid. Hyundai annab i30 mudelitele parima garantii turul – 7 aastat ilma läbisõidupiiranguta!

7-aastane garantii antakse kõigile uutele Hyundai (2019 mudeliaasta) autodele, mis on registreeritud pärast 1. septembrit 2018. i30 mudeliseeria 7-aastane garantii algas 1. aprillil 2018.