i30 N

KURVIDE KUNINGAS

Nürburgringil viimistletud uhiuus i30 N januneb kurvide järele – just nagu sinagi. Koge võidusõidu tunnet iga päev!

Vali oma lemmik

Uue i30 N-i välkkiire soorituse tagab kiirelt reageeriv 2-liitrine turboülelaaduriga mootor, mis standardmudeli puhul tagab võimsuse 250 hj ja Performance-paketiga 275 hj.

STANDARDMUDEL

0

• 18-tollised Michelin Pilot Super Sport rehvid • Helisüsteem 8-tollise puutetundliku värvilise ekraaniga • Hääletuvastusega Bluetooth-ühendus • Eelseadistatud Android Auto ja Apple CarPlay • Tagurduskaamera dünaamilise juhendiga • Elektriline roolivõimendi (R-MDPS) • 18-tollised valuveljed • N Grin juhtsüsteem: viis sõidurežiimi: Eco, Normal, Sport, N ja N Custom • Riidest sportistmed • Tagumine parkimisabisüsteem • Kahe tsooniga täisautomaatne kliimaseade • Kahekordsed LED-tuled ja staatilised kurvituled

PERFORMANCE-PAKETT

0

• 19-tollised Pirelli P ZERO rehvid • Elektrooniline piiratud libisemisega diferentsiaal • Muudetav väljelaskesüsteem • Elektriliselt reguleeritavad esiistmed • Võtmevaba sisenemine • Nahk-seemisnahkpolstriga istmekatted • Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid • Tumendatud klaasid • Vihmasensor • Ees: 18” / taga: 17” ketaspidurid

VÄLIMUS


0

DISAINITUD SUUREMAKS JÕUDLUSEKS

Pilgud pöörduvad – ja mitte ainult võimsuse kauni kõla pärast. Uhiuue i30 N-i agressiivsed disainielemendid ja madalam kere peegeldavad auto jõudlust.

Suur ja jõuline

Suurte õhuvõtuavadega agressiivne esikaitseraud ja kaskaadina kitsenev esivõre koos 19-tolliste rataste, N-logoga ja punaste pidurisadulatega edastavad jõudluse selge sõnumi.

Voolujooneliselt sportlik

Kolmnurkse lisapiduritulega aerodünaamiline tagaspoiler, agressiivne tagakaitseraud ja kahe väljalasketoruga sportsummutiga teevad jõulise avalduse.

Sina annad sellele värvi

0

0

i30 N-i unikaalsed jõudluse disainielemendid ühendatuna i30 mudelivaliku voolujoonelise ja ajatu disainiga. Horisontaalsed LED-päevatuled asuvad esipõrkeraua õhuvõtuavade kohal, mis jahutavad pidureid ja parandavad auto aerodünaamikat.

0

i30 N-i suurendatud rattakoopad mahutavad 18- või 19-tolliseid (Performance-pakett) rattaid. Klaasist panoraamkatuseluuk * ulatub üle esi- ja tagaistmete, tagades värske õhu ja suurepärase valgustatuse.

* Saadaval Sunroof-paketiga.

0

Läikivmust tagaspoiler koos integreeritud kolmnurkse lisapiduritulega annab autole madalama välimuse. Kombineeritud LED-tagatuled on täiuslikus koosluses küljejoonega, rõhutades auto iseloomulikku välimust. Kõrgemal asuvad tagahelkurid ja udutuled toovad esile ka sõiduki laiuse ja stabiilsuse.

SISERUUM


0

TÕELISELT JÕULINE KOKPIT

i30 N-i kokpit on üheaegselt nii juhtimiskeskus kui ka mugav töökoht. Ergonoomika keskendub juhile, ühendades ta autoga igas kokkupuutepunktis. Sportistmed pakuvad kindlat tuge igas olukorras. Kvaliteetsed salongimaterjalid ja musta värvi metallist ehisdetailid rõhutavad i30 N-i elegantset sportlikku iseloomu ja tema autospordi sünnipära.

0

Stiil ja tugi

Tere tulemast täiesti uuele tasemele istmete mugavuses! N-logoga ja siniste kontrastõmblustega unikaalse disainiga vastupidavad sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. Valikus nahk-seemisnahkpolstriga* või tekstiilkattega istmed.

* Saadaval Performance-paketiga

Rool

Siniste kontrastõmbluste ja N-logoga ehitud rool toob kõik sõidunaudingut pakkuvad lisad käeulatusse. Nupulevajutusega saad valida sõidurežiimi või aktiveerida pöörete sobitamisfunktsiooni, et suurendada sõidurõõmu.

Võimendiga käiguvahetus

Ümmargusel käigukanginupul on sinine triip ja N-logo. 6-käiguline manuaalkäigukast on ideaalne innukale juhile, kes armastab kiireid käiguvahetusi ja jäika sidurit.

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Kasutusmugavuse mõttes ideaalse paigutusega kõrglahutusega ekraan, mis otsekui hõljub näidikuteploki kohal. Naudi kiiret ligipääsu teavitus- ja navigatsioonisüsteemile, eelinstalleeritud Apple CarPlay™, Android Auto™ ja Live-teenustele. *Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

N-näidikud

N-näidikud

N-näidikud on kohandatud kirglike juhtide vajaduste täitmiseks. Ringrajasõidu toetamiseks mõeldud käiguvahetuse ajastamisel muutub tahhomeetri LED-tule värv vastavalt mootori pööretele ning mootoriõli temperatuurile. Näidikutel kuvatakse mootoriõli temperatuur, pöördemoment ja turborõhk.

Täisautomaatne kliimaseade

Täisautomaatne kliimaseade

Kahetsooniline täisautomaatne kliimaseade võimaldab valida juhil ja kaassõitjal neile meeldivad erinevad salongitemperatuurid.

Veelgi parem ühenduvus

Veelgi parem ühenduvus

i30 N pakub suurepärast veatut ühenduvust ning uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks. Olemas on ka sisseehitatud juhtmevaba laadimisalus nutiseadmete mugavaks laadimiseks.

Eesmine käetugi

Eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Eesmine käetugi peidab endas ka praktilist panipaika.

N-logoga läveliistud

N-logoga läveliistud

Namyangis sündinud ja Nürburgringil viimistletuna tähistab N-logo puhast jõudlust.

TEHNIKA


0

KUI JÕUD ON TÄHTIS

sündinudringrajal–täiestiuuei30n-ivälkkiireesinemisetagabtuliuus2-liitrineturboülelaadurigamootor.0

See 4 silindriga 2-liitrine otsesissepritsega turboülelaaduriga mootor reageerib kiiresti ja jõuliselt tänu muljetavaldavale pöördemomendile, mida on lühiajaliselt võimalik suurendada 8%. i30 N on esiveoline, 6-käigulise tugevamate käikudega manuaalkäigukastiga, süsinikust sünkroonhammasrataste ja tugeva siduriga. Need tugevdatud osad on valmistatud N-mootori jõulisust silmas pidades. Lühikesed käigujooksud tagavad kiire käiguvahetuse.

2-liitrine GDi (250 hj) bensiinimootor

2-liitrine GDi (275 hj) bensiinimootor

0

N veojõu- ja stabiilsuskontroll

Hyundais välja töötatud N veojõu- ja stabiilsuskontroll on autos justkui kaardilugeja, kes aitab siis, kui vaja, kuid on muul ajal vait ega sega sõitu nautimast, vaid aitab sul veelgi kiirendada. Soovi korral saab süsteemi täiesti välja lülitada, et kogeda täielikku ringrajasõidu tunnet.

0

N kurvidiferentsiaal

Suurepärase kurvide läbimise tagab i30 N – elektrooniliselt juhitav piiratud libisemisega diferentsiaal*. Hyundais spetsiaalselt kurvide kiireks läbimiseks disainitud ja konstrueeritud diferentsiaal säilitab maksimaalse sõidumõnu, aga ka stabiilsuse nii pidurdades kui ka kurvi sisenemisel ja sellest väljumisel. See võimaldab vedavatel ratastel läbi erineva pöördemomendi pöörelda erinevatel kiirustel, vähendades ratta libisemist ja alajuhitavust kurvis.

* Saadaval Performance-paketiga

0

Aktiivne muudetav väljelaskesüsteem

Päästa helid valla! Muudetava vaheklapiga väljalaskesüsteem laseb kõlada erineval mootorimuusikal – alates suhteliselt vaoshoitud helist Normal-režiimis kuni Sport-režiimi tugevama helini, lõpetades ralliautode käiguvahetusele järgnevate paugatustega N-režiimis.

N-Grin-juhtsüsteem

rohkemnaeratusikilomeetrikohta.n-grin-juhtsüsteemvõimaldabnupulevajutusegavalidaviiesõidurežiimivahel:eco,normal,sport,njancustom.erinevadrežiimidmuudavadautoiseloomu,reguleeridesmootori,vedrustuse,elektroonilisestabiilsuskontr0

Stardiabi

Stardiabi tagab parima võimaliku veojõu kiireimaks võimalikuks paigaltvõtuks. Süsteem kontrollib rataste läbilibisemist järsul kiirendamisel paigaltstardil, võimaldades alustada sõitu elukutselise võidusõitja kombel.

Pöörete sobitamisfunktsioon

Nupulevajutus roolil tagab kõige kiiremad ja sujuvamad käiguvahetused alla, olenemata sellest, kas rataste all on ringrada või väljakutseid pakkuv kurviline maantee. Pöörete sobitamisfunktsioon sünkroonib käiguvahetuse ajal mootori pöörded sisselülitatava käigu jaoks, vähendades kulumist ja suurendades vastupidavust.

OHUTUS


0

Hyundai SmartSense

uudsedjuhiabisüsteemidtagavadturvalisusejameelerahu.0

Esikokkupõrke vältimise süsteemid

kolmeastmelinekaameraidkasutavsüsteem,mishoiatabjuhtimärgusignaalija-heliga.teisesastmeskontrollibsüsteemlähtuvaltkokkupõrkeohustpidureid,kolmandasagarakendabvajaduselsuurimatvõimalikkupidurdusjõudu,etavariiärahoidavõi,kuisee0

Sõidurajal püsimise abi (LKA)

Süsteem aktiveerub kiirustel üle 60 km/h. Seda saab reguleerida 3 eri režiimi.

1. Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus (LDW) režiim: juhti hoiatatakse ohtlikest olukordadest, kui auto on ületamas teemärgiseid.

2. Sõidurajal püsimise abi (LKA) režiim: tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli vastu ning juhib auto tagasi sõidurajale.

3. Aktiivne sõidurajal püsimise abisüsteem (Aktiivne LKA) režiim: süsteem jälgib sõiduradade eraldusjooni ning teeb kõik hoidmaks autot sõiduradade eraldusjoonte keskel, samuti hoiatab see juhti tahtmatu rajalt kõrvalekaldumise korral.

MUGAVUS


0

MUGAVUS

i30 N on igapäevasõiduks mõeldud sportauto, mis pakub laia valikut mugavusvarustust, muutes iga sõidu lõbusamaks – ka siis, kui see on vaid töölesõit.

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Suur 8-tolline puuteekraan on lihtsaks kasutamiseks ideaalse asukohaga, kui tahad muuta jõuülekandesüsteemi või veermiku sätteid, kasutada navigatsioonisüsteemi või telefoni teabe- ja meelelahutussüsteemi. Ekraani disain ja asukoht võimaldab teavet kuvada kõrgemal ja juhi vaateväljale lähemal.


Tagurduskaamera ja parkimisabisüsteem

Tagurduskaamera ja parkimisabisüsteem

Lihtsustatud parkimine. Tagurduskaamera ei paku juhile mitte ainult selget pilti otse auto taha, vaid ka dünaamilisi parkimisjuhiseid, mis pööravad kaasa, kui juht rooli keerab. Täiendavad andurid eesmisel ja tagumisel kaitseraual märkavad teel olevaid takistusi ja annavad helisignaali aitamaks hinnata takistuseni olevat vahemaad, et kontakti vältida.


0

Kaugtulede automaatlülitus (HBA)

Vähem muret ja rohkem nähtavust. Automaatrežiimis tuvastab süsteem öösel nii vastutulevad kui ka samal rajal eespool sõitvad sõidukid ning vahetab sobival hetkel kaugtuled lähituledele ümber, vähendades nii teiste juhtide pimestamist. Kui teisi sõidukeid enam ei tuvastata, lülitab süsteem automaatselt tagasi kaugtuled, tagades juhile maksimaalse nägemisulatuse.

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka i30 N valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid.

LISAVARUSTUS


0

LISA ISIKUPÄRA

Uue Hyundai i30 N-i standardvarustus on rikkalik ja kõikehõlmav. Siiski, kui on soov ainulaadse välimuse või sobiva praktilisuse järele, pakub Hyundai ka valiku lisavarustust. Sa võid rõhutada oma auto välimust, suurendada mugavust või turvalisust. Hyundai originaal-lisavarustus on kohandatud auto valmistusmaterjalide ja värvidega.

Metallik- või pärlmuttervärv ja erivärv „Performance Blue“ 295 €

Comfort-pakett* standardmudelile 695 €

• Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid • Vihmasensor • Targa võtmepuldi ja käivituslülitiga võtmevaba käivitussüsteem • Eesmised ja tagumised parkimisandurid • Küljepeeglites lombivalgustus

* Sisaldub Performance-paketis

Tagumine kere tugevdustala** 245 €

** Saadaval vaid Performance-paketis

Sunroof-pakett 995 €

• Klaasist panoraamkatus • Kohtvalgusti (LED)

N-navigatsioonipakett 495 €

• Navigatsioonisüsteem • Telefoni juhtmevaba laadija